Pakruojo miesto VVG pasiūlytas nominuoti kandidatas Pakruojo rajono jaunimo apdovanojimuose “Jaunosios žvaigždutės 2020”


IMG-2544

“METŲ RYŽTAS” Pakruojo rajono jaunimo apdovanojimuose “Jaunosios žvaigždutės 2020” nominaciją laimėjo ARNAS VIDGINIS.

Sveikiname Arną su apdovanojimu! Svajok ir eik ryžtingai keliu, kuris veda į prasmingą ateitį ir Tavo tikslų siekimą.

Pakruojo miesto vietos veiklos grupė pastebėjo, jog Arnas labai iniciatyvus projektinėse veiklose ir pasiūlė nominuoti apdovanojimams. Jaunuolis dalyvavo sociokultūrinėse, darbinius įgūdžius suteikiančiose ir verslumą skatinančiose projektinėse veiklose.

Arnas jau nuo 10 metų žaidžia krepšinį atakuojančio gynėjo pozicijoje ir kartu su draugais garsina Pakruojo vardą. Jis ryžtingai žaidžia Pakruojo rajono sporto centro krepšinio komandoje. „Snaiperiu“ vadinamas draugų, jis veda draugus į pergales, jau ketverius metus.

Pakruojo miesto vietos veiklos grupė džiaugiasi, jog Arnas dalyvavo net 3 projektuose, kuriuose būrė jaunimą užimtumui ir įgavo įvairios patirties:

Pakruojo senamiesčio bendruomenės projekte „Inovatyvių laisvalaikio ir užimtumo veiklų organizavimas socialinę atskirtį patiriantiems Pakruojo miesto vaikams ir jaunuoliams” dalyvavo sociokultūrinėse užimtumo veiklose su vairavimo simuliatoriumi, kurių metu subūrė vaikus ir jaunuolius vėlyvais rudens ir žiemos vakarais praleisti laisvalaikį kartu. Daugiausia veiklose dalyvavo iš socialiai remtinų šeimų vaikai, kurie laisvalaikį leido ne gatvėje, bet mokydamiesi vairavimo įgūdžių virtualiai. Arnas tapo projekto dalyvių lyderiu, aplink kurį būriuodavosi vaikai ir jaunuoliai, o jis koordinuodavo jų atvykimą į veiklas.  Dalyvius jis suburdavo dar prieš 1 val. laukti užimtumo veiklų. Jis tapo pagalbininku ir trasos prižiūrėtoju automobilių varžybose.IMG-2543.

VšĮ „Valdresta“ projekte „Įgyk naujus įgūdžius, įsitvirtink darbo rinkoje!“ Arnas įgijo darbinių įgūdžių ir patirties aplinkos tvarkymo darbuose. Jis pjovė žolę ir tvarkė aplinką aplink Pakruojo miesto daugiabučių pastatus. Tai buvo pirmoji darbinė patirtis ir pirmas gautas darbo užmokestis, kurį išleido savo svajonių išpildymui.

Pakruojo rajono verslininkų ir darbdavių asociacijos projekte „ Pradėk verslą šiandien!“, Arnas įgijo verslumo žinių ir įgūdžių. Arnas buvo lyderis šiame projekte atlikdamas mokymų praktines užduotis ir kitus draugus skatino dalyvauti veiklose. Arno paskatinti Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos gimnazistai  rinkosi į projekto veiklas ir planavo savarankiško verslo idėjas ir ateitį. Jaunimas gilino žinias koučingo, rinkodaros ir  savęs įprasminimo mokymuose bei svajojo tapti jaunaisiais verslininkais.

Pakruojo rajono jaunimo apdovanojimų “Jaunosios žvaigždutės 2020 ” apdovanojimų nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=NI6nLyjoo6g&t=299s

Pakruojo miesto vietos veiklos grupės vadovė Vaida Šeižė