Laisvalaikio ir sporto klubas „VAJETAU“


Laisvalaikio ir sporto klubas „VAJETAU“ įgyvendina vietos plėtros projektą “Pagalbos verslo pradžiai teikimas Pakruojo miesto jauno verslo atstovams siekiant sustiprinti verslus” pagal Pakruojo miesto vietos veiklos grupės vietos miesto strategiją 2014-2022 m.. Projektu siekiama sustiprinti Pakruojo miesto jauno verslo atstovų verslo pradžią šaudymo iš lanko su strėlėmis laisvalaikio ir pramogų srityje. Suteikiama sporto salės nuoma, priemonės lankai, strėlės, apsaugos, stovai ir klubo savanorių pagalba įrengta salėje šaudymo vieta.

LR vidaus ministerijos viešinimo kampanijos užsakymu naujienų portalas Delfi domėjosi vykdomu projektu ir rengė video reportažą. Pakruojo miesto vietos veiklos grupės vadovė Vaida Šeižė ir klubo vadovė Vida Dumbrienė papasakojo, kokią problemą siekiama išspręsti šio projekto įgyvendinimu, kuo ypatingi šaudymo iš lanko užsiėmimai, o mintimis apie šaudymą iš lanko veiklos pradžią Pakruojyje pasidalino Saulius Gegieckas ir Artūras Jacevičius. Šaudymo lankais meną pademonstravo klubo narė Sandra Gegieckienė. Portalas domėjosi, kaip šaudymo lankais užsiėmimai prisideda prie bendruomenės ir kiekvieno jos nario stiprinimo.

Klubas kviečia visus bendruomenės narius prisijungti prie šaudymo lankais užsiėmimų antradieniais ir ketvirtadieniais įmonės “Meresta” sporto salėje ir susipažinti su olimpine sporto šaka bei išbandyti rankos taiklumą.

Pakruojo miesto VVG vadovė Vaida Šeižė