Laisvalaikio ir sporto klubas „VAJETAU“


Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo ir LR biudžeto lėšų.Laisvalaikio ir sporto klubas „VAJETAU“ baigė įgyvendinti projektą “Pagalbos verslo pradžiai teikimas Pakruojo miesto jauno verslo atstovams siekiant sustiprinti verslus”, projekto kodas Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0003. Projektu buvo siekiama sustiprinti Pakruojo miesto jauno verslo subjektų verslo pradžią, suteikiant reikiamas verslumo žinias, verslo anglų kalbos mokymus, laiko valdymo seminarą.6 asm. jauno verslo atstovams suteiktos priemonės, kurių pagalba buvo teikiama pramoginė šaudymo iš lanko paslauga. Suteikta salės nuoma 136 dienas, kurioje įrengta šaudymo iš lanko bazė, 10 vnt. lankų, 1 vnt. mokytojo lankas, rankų ir pirštų apsaugos, strėlinės, strėlės, mobilūs taikiniai, taikiniai. Bazės įrengimui suteikta rūbų spintelės, sėdmaišiai, stalas ir kėdė.Projekto dalyviai vykdė mokomuosius pramoginius užsiėmimus, popamokinių vaikų būrelius, komandines varžybas, dalyvavo visuomeninėse šventėse, vaikų vasaros stovyklkose, varžybose, susitikimuose. Projekto dalyviai suteikė konsultacijas ir mokymus, kaip šaudyti iš lanko su strėlėmis, kaip pasirinkti tinkamą lanką, priderinti strėles, aprangą, šaudymo iš lanko aksesuarus. Projektas įgyvendintas pagal Pakruojo miesto vietos veiklos grupės vietos plėtros strategiją 2016-2022 m.

Laisvalaikio ir sporto klubas „VAJETAU“ įgyvendina vietos plėtros projektą “Pagalbos verslo pradžiai teikimas Pakruojo miesto jauno verslo atstovams siekiant sustiprinti verslus” pagal Pakruojo miesto vietos veiklos grupės vietos miesto strategiją 2014-2022 m.. Projektu siekiama sustiprinti Pakruojo miesto jauno verslo atstovų verslo pradžią šaudymo iš lanko su strėlėmis laisvalaikio ir pramogų srityje. Suteikiama sporto salės nuoma, priemonės lankai, strėlės, apsaugos, stovai ir klubo savanorių pagalba įrengta salėje šaudymo vieta.

LR vidaus ministerijos viešinimo kampanijos užsakymu naujienų portalas Delfi domėjosi vykdomu projektu ir rengė video reportažą. Pakruojo miesto vietos veiklos grupės vadovė Vaida Šeižė ir klubo vadovė Vida Dumbrienė papasakojo, kokią problemą siekiama išspręsti šio projekto įgyvendinimu, kuo ypatingi šaudymo iš lanko užsiėmimai, o mintimis apie šaudymą iš lanko veiklos pradžią Pakruojyje pasidalino Saulius Gegieckas ir Artūras Jacevičius. Šaudymo lankais meną pademonstravo klubo narė Sandra Gegieckienė. Portalas domėjosi, kaip šaudymo lankais užsiėmimai prisideda prie bendruomenės ir kiekvieno jos nario stiprinimo.

Klubas kviečia visus bendruomenės narius prisijungti prie šaudymo lankais užsiėmimų antradieniais ir ketvirtadieniais įmonės “Meresta” sporto salėje ir susipažinti su olimpine sporto šaka bei išbandyti rankos taiklumą.

Pakruojo miesto VVG vadovė Vaida Šeižė