Bendradarbiavimo projektas su Varėnos miesto VVG


Pakruojo miesto vietos veiklos grupė numato bendradarbiauti projekto “Socialinės patirties, kultūrinės ir istorinės atminties tiltai” socialinėse bendradarbiavimo veiklose kartu su Varėnos miesto vietos veiklos grupe, Utenos miesto vietos veiklos grupe, Biržų miesto vietos veiklos grupe ir Rietavo miesto vietos veiklos grupe.

Projekte numatoma aktyvaus poilsio ir kūrybiškumo stovykla globojamiems (rūpinamiems) ir įvaikintiems nuo 7 iki 13 m. Pakruojo ir Varėnos vaikams. Varėnos miesto vietos veiklos grupės projektų vykdytojai ir savanoriai atvyks į Pakruojį susipažinti su projekto metu neformaliojo švietimo užsiėmimų forma parengtų gidų veikla, sukurta pramogine šaudymo iš lanko su strėlėmis veikla ir su kitais vykdytais projektais. Projektas numatomas įgyvendinti 2021 metais ir bus finansuojamas iš Europos socialinio fondo lėšų.

Svečiuose – Varėnos senjorai!

Pakruojo miesto vietos veiklos grupės nariai ir jos  vadovė Vaida Šeižė  palaiko glaudžius projektinius ryšius  su Varėnos miesto vietos veiklos grupe. Dalinasi  darbo patirtimi, dalyvauja bendruose seminaruose,  vykdo dalinius bendrus  projektus. Gyvenome  karantino sąlygomis, abiejų vietos veiklos grupių  ryšiai irgi kito- bendrauta  nuotoliniu būdu.  Pasikeitus  karantino sąlygoms ir ryšiai – pasikeitė. Varėnos senjorai  birželio 16 dieną apsilankė Pakruojo mieste, susipažino su  vietos veiklos grupės vykdomais projektais, miesto istorija,  pabendravo su gyventojais. Rajono centras nuolat keičiasi, atsiranda vis naujų veiklų, gėlynų, sutvarkytų pastatų,  miesto istorija pildosi naujais duomenimis, ji tampa vis labiau turiningesnė, priimtinesnė ne tik  svečiams, bet nuolatinai gyvenantiems.

Svečiai turėjo galimybę išbandyti šaudymo iš lanko su  strėlėmis pramogą, sukurtą pagal įgyvendinamą Laisvalaikio ir sporto klubo „Vajetau“ projektą.

Svečiai galėjo pasiklausyti miesto gidės Aušros Rukienės ir  Pakruojo sinagogos gidės Gitanos Masienės įvairiais laikotarpiais įvykusius Pakruojo rajone įvykius, susipažinti su įžymiais žmonėmis, atliktais  ir dabar vykdomais darbais.

Varėnos senjorai aplankė Pakruojo dvarą ir su gide Rasa išklausė ekskursiją „Nerašytos dvaro istorijos”.

Pakruojo miesto vietos veiklos grupės vadovė Vaida Šeižė padėkojo miesto gidėms  už profesionalumą, už nuoširdumą bendraujant su svečiais, kurie išvažiuodami pareiškė norą vėl sugrįžti. Susitikimas buvo abipusis naudingas  ir turiningas.  Tokius susitikimus verta ir ateityje tęsti.

                                                                 Pakruojo miesto vietos veiklos grupės informacija

Miestų Vietos veiklos grupių tinklo renginys.   Istorijų dvarelyje, Anykščiuose 2021-10-22 dieną įvyko  projekto „Socialinės patirties, kultūrinės ir istorinės atminties tiltai“(08.6.1- ESFA-T927-01-0393)  bendradarbiavimo tinklo narių renginys.   Miestų vietos veiklos grupių  Varėnos,  Utenos, Anykščių, Biržų ,Švenčionių vadovai  bei atstovai pristatė įvykdytus ir vykdomus projektus , pasidalino patirtimi.

Vaida Šeižė , Pakruojo miesto vietos veiklos grupės vadovė pateikė išsamų pranešimą ir skaidrėmis sudarė   galimybę pamatyti kokie pokyčiai po įgyvendintų ar įgyvendinančių  projektų įvyko ar vyksta Pakruojo mieste.

Jaunius Špakauskas, komunikacijos ir socialinių tinklų ekspertas supažindino kaip efektyviai komunikuoti socialiniuose tinkluose.

Dėkojame Adomui Taraskevičiui, Varėnos miesto VVG strategijos administratoriui už dalykinį bendradarbiavimą ir galimybę pabendrauti su respublikos miestų vietos veikos vadovais bei atstovais.    

                                                                                 Pakruojo miesto VVG informacija